IDC-softwarehouse > O společnosti > Zaměstnání > Windows administrátor, user support - aktuální nabídka práce !!!

Windows administrátor, user support - aktuální nabídka práce !!!

17.5.2012

Hledáme vhodného uchazeče na pozici Windows administrátor, user support.

Vaším úkolem bude:

  • správa, podpora, rozvoj prostředí MS Windows, MS Office, tisku
  • dohled nad infrastrukturou
  • uživatelská podpora (helpdesk)
  • častá osobní i telefonická komunikace se zákazníky
  • spolupráce na interních i zákaznických IT projektech
  • působení zejména v Praze a okolí

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • zkušenosti s IT podporou
  • znalosti správy operačních systémů Windows
  • znalost diagnostiky hardware, PC a tiskáren
  • samostatnost, flexibilita, spolehlivost, důslednost
  • komunikativnost
  • řidičský průkaz skupiny B
  • Anglický jazyk alespoň na úrovni schopnosti se dorozumět

Nabízíme:

  • přístup k moderním technologiím
  • účast na zajímavých projektech a rozvoj Vašich znalostí
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příjemný kolektiv

V případě zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis nejlépe e-mailem na adresu: . Do předmětu zprávy prosím uvádějte o jakou pozici máte zájem.

Loading...

Zaměstnání

Předprodejní podpora

Zajímají Vás naše produkty nebo služby? Prosím, pošlete svůj dotaz.

* - povinné údaje