IDC-softwarehouse > O společnosti > Zaměstnání > AKTUÁLNÍ NABÍDKA PRÁCE - Provozní manažerka

AKTUÁLNÍ NABÍDKA PRÁCE - Provozní manažerka

29.10.2018

Do našeho týmu hledáme vhodnou uchazečku na pozici Provozní manažerka.

Vaším úkolem bude:

  • zadávání a tvorba daňových dokladů - příjmové faktury, výdajové faktury, opravné daňové doklady, zálohové doklady, proforma faktury
  • zpracování pokladních dokladů - měsíční vyúčtování pohonných hmot firemních aut
  • příprava podkladů pro mzdy, příprava podkladů na DPH, komunikace s externí účetní společností, zajištění doručení podkladů na DPH, evidence dovolených
  • příprava a tvorba platebních plánů pro fakturace
  • tvorba platebních příkazů, kontrola přijatých plateb, urgence neuhrazených faktur zákazníkům
  • příprava a tvorba nabídek pro zákazníky -  nabídky HW či SW, veřejné zakázky, výběrová řízení
  • komunikace se zákazníky, dodavateli
  • zajištění objednávek pro zákazníky - cenová porovnání od dodavatelů, objednání zboží, převzetí zboží od dodavatele, zadání objednávky do interního systému, zajištění instalace či jiných prací u konkrétního týmu naší společnosti, zajištění expedice k zákazníkovi
  • tvorba reportů - měsíční, reporty pro výkonného ředitele, kontrola timesheetů
  • registrace domén, mailboxů
  • příprava a zadávání smluv do interního systému
  • administrativní podpora výkonného ředitele - podklady na jednání
  • zajištění chodu kanceláře - objednávání kancelářských potřeb, občerstvení, obsluha návštěv, archivace smluv či jiných firemních dokumentů
  • účast na pravidelných poradách - stand-up, pravidelné meetingy s vedením společnosti
  • personalistika - komunikace s personálními agenturami, uveřejnění inzerátu či jiné úpravy na www stránkách společnosti

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na pozici Asistentky či Office manažerky výhodou
  • praxe v administrativě
  • samostatnost, flexibilita, spolehlivost, pečlivost
  • znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) - zejména MS Excel (kontingenční tabulky)
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, ruský jazyk výhodou

Nabízíme:

  • pestrá náplň práce, účast na zajímavých projektech
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příjemný  kolektiv
  • plně hrazené stravenky zaměstnavatelem, služební mobilní telefon, služební počítač
  • plně hrazené kurzy AJ v prostorách společnosti

V případě zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis nejlépe e-mailem na adresu: . Do předmětu zprávy prosím uvádějte o jakou pozici máte zájem.

Předprodejní podpora

Zajímají Vás naše produkty nebo služby? Prosím, pošlete svůj dotaz.

Klikněte na obrázek pro jiný příklad
klikněte na obrázek pro jiný příklad
* - povinné údaje