Koho hledáme

Na tuto pozici hledáme člověka, který rozumí IT, rád komunikuje s lidmi u zákazníka i uvnitř interního týmu a má výborné organizační, komunikační i prodejní dovednosti.

  • minimálně SŠ vzdělání
  • výborná orientace v oboru IT podpořená doloženými zkušenostmi s přípravou, řízením či prodejem IT projektů a produktů
  • výborná uživatelská práce s PC (tvorba prezentací, nabídek, produktových listů, apod.)
  • projektové řízení složitějších zakázek
  • pravidelná komunikace s klienty a vyhledávání nových příležitostí
  • schopnost samostatné práce a rozhodování
  • příjemné vystupování a výborné komunikační schopnosti
  • základní znalost angličtiny
  • řidičský průkaz typu B

Co z dalších Vašich dovedností může být pro náš tým přínosem:

  • orientace v přípravě marketingových a PR kampaní
  • ochota cestovat
  • znalost ruštiny

Co bude Vaším úkolem

  • dobře se starat o naše stávající zákazníky
  • přinášet podněty a hledat nové obchodní příležitosti
  • plánovat a řídit některé projekty
  • připravovat prezentace pro zákazníky
  • připravovat obchodní nabídky
  • udržovat si aktuální přehled o IT trhu a sebevzdělávat se

Co nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení (v závislosti na výsledcích)
  • širší a zajímavější pravomoci i odpovědnost než na obdobných pozicích v korporátních  firmách
  • možnost vytvořit a řídit tým dalších lidí
  • značnou volnost a flexibilitu s důrazem na Vaše schopnosti
  • zajímavou práci v rychle se rozvíjející firmě
  • přímý kontakt se zajímavými lidmi a firmami u nás i v zahraničí

V případě zájmu nám, prosím, zašlete Váš životopis na adresu asistentka@idc.cz.