Reference

EUC Klinika Praha a.s.

Komplexní správa IT pro síť poliklinik a lékáren EUC v několika lokalitách v Praze. Zajišťujeme podporu uživatelů (lékaři, sestřičky, lékárníci), správu ambulantního systému MEDICUS a lékárenského systému MEDIOX a rovněž přípravu dávek pro zdravotní pojišťovny. Rovněž jsem vyvinuli eShop pro prodej léků www.euclekarna.cz.

Program H plus, s.r.o.

Pro soukromé zdravotní zařízení Program H plus poskytující komplexní lékařskou péči pro firmy i jednotlivce jsme integrovali Ekonomický informační systému (EIS) a jeho nástavbu PACIENT (evidence parametrů programového členství) s ambulantním IS MEDICUS a připravili rovněž klientskou zónu pro pacienty, včetně API pro externí mobilní aplikaci. Podrobněji o projektu, viz případová studie. Pro zákazníka rovněž zajišťujeme správu IT infrastruktury.

Perfect Clinic s.r.o.

Pro kliniku plastické chirurgie a estetické dermatologie Perfect Clinic zajišťujeme kompletní outsourcing IT služeb, včetně serverového dohledu nad provozem klíčových softwarů třetích stran jako je např. klinický informační systém STAPRO FONS. Došlo rovněž k výměně a modernizaci klíčových prvků lokální IT infrastruktury, mimo jiné i pro zvýšení rychlosti a zajištění vyšší spolehlivosti a bezpečnosti při práci s citlivými údaji dle směrnice GDPR.

letenkysnadno.cz s.r.o.

Díky našim dlouholetým zkušenostem s vývojem systémů pro on-line prodej letenek provozujeme portál www.letenkysnadno.cz pro zkušené a pohodlné cestovatele. Ti totiž vědí, že v danou chvíli je pro dané období a dané letadlo cena letenky u všech prodejců vesměs stejná a místo nesmyslného porovnání je mnohem důležitější rezervovat hlavně včas a spolehlivě. K tomu slouží kromě portálu i naše mobilní aplikace pro Android i pro iOS.

MS v ledním hokeji 2004

V roce 2004 jsme se stali tvůrcem a provozovatelem oficiálního informačního serveru www.mshokej2004.cz organizačního výboru Českého svazu ledního hokeje pro konání mistrovství světa v Praze a Ostravě. Portál byl vybudován na našem tehdejším redakčním systému vlastní výroby EPUBLIK a vedle článků, výsledků, obrázků, bannerů, dokumentů, novinek, anket a diskusních příspěvků obsahoval také fotogalerii, kalendář akcí a podrobné statistiky.

Mediaservis s.r.o.

V letech 2010-11 jsme pro společnost Mediaservis, s.r.o. připravovali procesní a technické analýzy tehdejších IT systémů v segmentu adresné a neadresné distribuce a rovněž zajišťovali po technické i organizační stránce migraci provozních serverů.
Výsledkem spolupráce byl návrh nového online informačního systému pokrývajícího obchodní, logistické i ekonomické požadavky zákazníka na zpracování obchodního případu.

ACCOM holding s.r.o.

Ve společnosti ACCOM holding s.r.o., která zastřešuje skupinu českých firem podnikajících v oblasti výroby (Bohušovická a Choceňská mlékárna), importu, exportu a distribuce mléčných výrobků (např. Bobík, Kapucín, Nutrilac), působíme jako systémový integrátor ICT (informačních a komunikačních technologií), včetně 24/7 helpdesku pro uživatele v cca 10 lokalitách.

Travelport Czech Republic s.r.o.

Pro společnost Travelport Czech Republic s.r.o., zastupující v ČR celosvětového poskytovatele cestovních služeb Travelport a jeho globální distribuční systém GDS Galileo, jsme vyvinuli nástroj pro on-line prodej letenek GOL IBE. Tento speciální software využívalo na konci roku 2016 více než 800 cestovních agentur v 25 zemích světa. Po přesunu vývoje produktu do interního Travelport týmu se zákazníkovi staráme o kompletní běh jeho datového centra.

Prague International Marathon,s.r.o.

Jsme oficiálním partnerem a IT dodavatelem společnosti Prague International Marathon, která se stala jedním z nejvýznamnějších světových pořadatelů maratonských a půlmaratonských běhů konaných každoročně v Praze i dalších městech. V našem datovém centru na virtuální serverové infrastruktuře rovněž běží oficiální portál zastřešující všechny akce www.runczech.com.

LP Komfort s.r.o.

MINISTERSTVO VNITRA

Zajištění služby 2 virtuálních serverů pro Portál odboru strukturálních fondů MV ČR, viz http://www.osf-mvcr.cz/ a http://projekty.osf-mvcr.cz. Jedná se o linuxový server s redakčním systémem pro webové stránky a o Windows server se SharePointem a MS SQL databází pro vkládání úspěšných projektů spolufinancovaných z Integrovaného operačního programu (IOP) a Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost (OP LZZ), jejichž vybrané části má v gesci Odbor strukturálních fondů Ministerstva vnitra ČR (OSF).

Gymnázium, Praha 9, Českolipská 373

Střední odborné učiliště gastronomie

Infonia, spol. s r.o.

VERMONT Services Slovakia s.r.o.

PERNAMENTA a.s.

It´s my life! a.s.

FILMSERVICE a.s.

SČP a VČP, a.s.

Projekt pro Severočeskou a Východočeskou plynárenskou, a.s. v letech 2002-2007 zahrnoval převod statického Intranetu na dynamický databázový portál, včetně implementace digitálního archivu pro ukládání a diferencovaný přístup uživatelů k vnitropodnikovým dokumentům a směrnicím, dále aplikaci HELP-DESK a rozúčtování hovorů z mobilních telefonů. Spolupráce skončila až začleněním obou distribučních společností pod nového vlastníka RWE, nyní innogy.

CHEMOPETROL LITVÍNOV, a.s.

V rámci projektu realizovaného v letech 2000-2001 ve spolupráci s firmou MacSource, s.r.o. jsme pro tehdejší Chemopetrol Litvínov, a.s. později začleněný do skupiny Unipetrol vyvinuli v MS ACCESS 2000 Program pro řízení chodu dokumentačního centra (PDC), který evidoval, kontroloval a vyhodnocoval veškerý vnitropodnikový oběh dokumentů jako jsou faktury, výkresy, dopisy, faxy, apod. týkající se dokumentace výstavby jednoho ze závodů.

GEOSAN GROUP, a.s.

V roce 2001 proběhla kompletní dodávka lokální počítačové sítě, včetně vybudování strukturované kabeláže, pro ředitelství stavební firmy GEOSAN GROUP, a.s. Až do roku 2005 jsme v této firmě působili jako hlavní IT administrátor a podíleli se mimo jiné jako konzultanti i na dodávkách hlavních účetních a ekonomických IS.

TSG - TELECOMM SOLUTIONS GROUP

Během spolupráce v letech 2002-2006 s mezinárodní poradenskou a manažerskou firmou v oblasti telekomunikačních technologií jsme se podíleli na vývoji systému pro kompletní sledování výstavby mobilní UMTS sítě operátora 3. generace QUAM.DE v Německu nebo na zprovoznění a správě Wi-Fi sítě pro vysokoškolské „Campusy“ ve Velké Británii, včetně billingového centra. V ČR vznikla v rámci této spolupráce tehdy pilotní telekomunikační síť s názvem mynet.cz.

Ing. Jan Švejkovský - JENA

ATELIÉRY BONTON ZLÍN, a.s.

V roce 2002 jsme pro Ateliéry Bonton Zlín, největšího českého distributora audio-vizuální tvorby, vyvinuli informační systém, který umožňuje kompletní uchovávání, správu a vyhledávání záznamů o filmech v elektronickém digitálním archivu a dále pak výpůjčky jednotlivých fyzických kopií ze skladu do kin a také evidenci příslušných distribučních filmových práv.